Oriģinālā kārtridža maiņa vai alternatīvas?

Kad beidzas kārtridžs, pamatā ir divas iespējas – vai nu iegādāties oriģinālā printera ražotāja kārtridžu, vai izvēlēties alternatīvu, atkārtoti uzpildītu kārtridžu.

Mūsdienās jau sen kvalitātes atšķirības starp abiem nav, savukārt otrs variants, vairākkārtēja pārstrāde, ir daudz maciņam draudzīgāks, un ekoloģiskāks risinājums! Kāpēc? Jo vienu un to pašu kārtridžu izmanto vairākas reizes, ietaupot dabai mazāk draudzīgu detaļu ražošanu, kas ir kārtridža pagaidām neizbēgama sastāvdaļa.

Mēs, Baltijas Biroju Serviss darbinieki, sākām ar kārtridžu atkārtotu uzpildi pirms 17 gadiem. Nu jau esam noslīpējuši uzpildes servisu līdz pēdējai detaļai. 

Kā? Piemēram, pamanījām, ka Jums vajadzīgs ātrāks kārtridža nomaiņas laiks (iepriekš atkārtota uzpilde aizņēma, ātrākais, 24h). Tā dēļ izveidojām nu jau Eiropā patentētu sīmolu GoPrint, kas ļauj sagatavot Jums vajadzīgos kārtridžus jau iepriekš, un uzreiz, paņemot no Jums tukšo kārtridžu, iedot jaunu, kas printerim der kā uzliets.

Ko nozīmē – kvalitatīvs kārtridžs?

Tas var būt loģisks jautājums, lasot iepriekšējās rindkopas. Ko īsti nozīmē – augsta kvalitāte kārtridžiem? Tas nozīmē, ka Jūsu līgumus, prezentācijas u.c. nepieciešamos dokumentus printeris printēs nemainīgā krāsu spilgtumā līdz pat pēdējai lapai; bez švīkām vai liekiem pleķiem. Varbūt sākumā tas šķiet sīkums, tomēr, gadu gaitā ir pierādījies, ka katra šāda lapa sasummējas lielākās izmaksās par printēšanu. Arī prasa vairāk nervu katram darbiniekam (kā zinām, nekvalitatīvi printeris mēdz izprintēt tieši tad, kad to vizmazāk vajag).

Tāpēc labāk izvēlēties printerus ar nemainīgu, augstu kvalitāti.

Ko augsta kvalitāte nozīmē GoPrint kārtridžiem?

Lūk, ko mums nozīmē Jums sniegt augstas kvalitātes kārtidžus dokumentu printēšanai:

  • paši ražojam kārtridžus, un garantējam apkopi un servisu, ja nu kas patiesi notiek ar kārtidžiem un to kvalitāti;
  • ražošanas procesā katru kārtridžu testējam, novēršot varbūtību, ka Jūs varētu saskarties ar jebkādiem defektiem (tas nodrošina, ka printēsiet bez stresa pat saspringtākajos režīmos);
  • esam izkopuši produktu, lai „GO Print” kārtridži printētu vissīkākās krāsu nianses nemainīgi labā kvalitātē un iespējamo printēto lapu daudzums atbilst ražotāju oriģināli noteiktajam izdruku skaitam;
  • katru „GO Print” kārtridžu marķējam un iepakojam „airbag” (gaisa spilvenā), lai tas droši nokļust pie Jums birojā, izvairoties no triecieniem un negatīvas ārējās vides ietekmes;
  • produkts ir ekoloģiskāks kā oriģināli, atļaujot piekopt otrreizēju pārstrādi.

Dažreiz jauniem klientiem ir bažas – vai alternatīvie kārtridži nesabojās printeri? Mēs varam apliecināt ar 17 gadu pieredzi – noteikti nē. GoPrint ir simbols izdevīgākam un nemainīgi labam rezultātam Jūsu biroja dokumentu printēšanā.

Cenas kārtridžu atkārtotai uzpildei

Kādas ir cenas, ja kārtidžu uzpildi atkārtoti? Tas atšķiras no paša kārtridža īpatnībām. Vidēji tās izmaksā, sākot no 39 EUR/mēnesī.

———

Sazinieties ar mums šeit un noskaidrojat vairāk!

Aplūkot GoPRint alternatīvos kārtridžus.