Kā nomainīt kārtridžu dabai un maciņam draudzīgi

Katru gadu miljoniem tukšo kārtridžu tiek izmesti atkritumos. Tā, kā tie veidoti no vielām, kas dabā pārstrādāsies tikai aptuveni 1000 gadu laikā, tas ir diezgan nopietns slogs visai ekoloģiskajai sistēmai.

Tai pat laikā, drukāšana birojā ir ikdiena un pilnībā iztikt bez kārtridžiem nevar pat “viszaļāk” domājošie biroji. Lai mazinātu drukāšanas ietekmi uz dabu un arī ietaupītu līdzekļus, labākā izvēle biroja printerim ir kārtridžu uzpildīt atkārtoti, vai arī pieteikt dabai draudzīgu kārtridžu nomaiņu. Viena otrreizējās pārstrādes kārtridžu izmantošana vidēji ļauj ietaupīt 2,5 kg ogļskābās gāzes izmešu un paglābj dabu no jauniem atkritumiem.

Gudri iegādājoties kārtriidžus, mēs palīdzam kā dabai, tā biroja maciņam. Foto: Pexels.com

Kas ir kārtridžu atkārtota uzpilde?

Kā jau to pasaka priekšā nosaukums, tā ir printera kārtridža atkārtota uzpildīšana ar tinti vai toneri, atkarībā no tā, vai printeris ir tintes printeris vai lāzerprinteris. Iespējams, Tev ienāca prātā jautājums – vai atkārtoti var uzpildīt jebkuru kārtridžu? Nē, pašus vienkāršākos, lētākos kārtridžus diemžēl uzpildīt nevar. Iesakām jau no paša sākuma izvēlēties kvalitatīvus – arī daba par to Jums pateiksies!

Lai atkārtotā uzpilde neietekmētu drukājamo dokumentu kvalitāti, kārtridžam, kuru izmanto atkārtoti, regulāri jānomaina nolietotās detaļas un lāzerprinteru kārtridžiem – arī OPC rullis.

Kas ir OPC rullis?

Tas ir gaismas optiskais rullis, kas nodrošina to, lai toneris (lāzerprintera kārtridžā esošais pulveris, kas dod krāsu) vienmērīgi uzklātos uz papīra. Ja rullis ir nolietojies, dokumenti un fotogrāfijas tiks izdrukāti sliktā kvalitātē.

Dabai draudzīgi un birojiem ērti – kārtridžu nomaiņa

Ar kārtridžu uzpildi mūsu uzņēmums aizsākās – esam bijuši vieni no pirmajiem Latvijā. Līdz ar to, uzpildes procesu pārzinām kā savus piecus pirkstus. Zinām arī biežākos mīnusus kāpēc kārtridžu atkārtota uzpilde var šķist neērta un neizdevīga:

  • ilgs kārtridža nomaiņas laiks – kamēr piesaki kārtridža uzpildi, kamēr kurjers atbrauc pakaļ; kamēr aizved uz uzpildi un atved atpakaļ – tas var būt ilgs process!
  • neparedzamas izmaksas – dažreiz nav skaidri nosacījumi pēc kādiem tiek sastādīts rēķins; piemēram, kādas ir OPC ruļļa nomaiņas un kārtridža uzpildes izmaksas.

Mums ļoti rūp, lai šie mīnusi Jums nebūtu jāpiedzīvo uz savas ādas. Esam izstrādājuši jaunu pakalpojumu: Kārtridžu nomaiņa.

  • Operativitāte: no rīta pasūti, pēcpusdienā kārtridžs jau birojā.
  • Veiksmīgi plānotas izmaksas: viena fiksēta summa, balstoties uz Jūsu drukāšanas daudzumu, kārtridža nomaiņas biežumu. Nekādu papildus izmaksu – “pārsteigumu” – mēneša beigās.
  • Caurspīdīgums: vienmēr nomainīts kārtridžs, jauns OPC rullis. Visas izmaksu pozīcijas būs skaidras mēnešiem uz priekšu un nekāda satraukuma.
Sazinies ar mums – palīdzēsim Tev aiztaupīt laiku, nervus un naudu kārtridžu nomaiņā! Foto: Freepik.com

Ja vēlies pieteikt kārtridža nomaiņu arī savā birojā vai Tev ir jautājumi, sazinies ar mums un mēs sniegsim Jums visu nepieciešamo informāciju, lai drukāšana Tavā birojā notiktu raiti un kā pa diedziņu!

Sazinies pa tel. 80205050 (vari arī rakstīt šeit, bet mēs nojaušam, ka Tev patīk risināt jautājumus ātri un ērti 🙂 )

Priecāsimies Tev palīdzēt!