Kā izjokot kolēģus 1. aprīlī

Kā izjokot savus dārgos kolēģus joku dienā, 1. aprīlī? Humora un praktisko joku cienītājiem šī būs īstā vieta, kur meklēt iedvesmu. No dažādām interneta dzīlēm apkopojām burvīgus praktiskos jokus, kā pārsteigt kolēģus un likt viņiem no sirds smieties.

Piektdiena tieši ir priekšā, mums ir viss vajadzīgais laiks, lai labi sagatavotos kārtīgam jokam, ko visi atcerēsies ar smaidu 🙂

Ģeniālas idejas praktiskai izjokošanai darbā

1. Papīra smalcinātāja ballīte

Avots: Avots: Imgur profils, Sanjeev

Kolēģim, kuram ļoti patīk papīra smalcināšana, patiks šis praktiskais joks. Paliec piektdienā darbā ilgāk un uztaisi uz viņa vai viņas galda tematisku ballīti – akvārija tematikā, kā attēlā, vai, piemēram, sniegavīra un debesu tēmā, ja papīrs ir klasiski baltajā krāsā.

Ja darba dienas ir īpaši aizņemtas, padomā arī, kā šo burvīgo praktisko joku arī ātri novākt – tur var palīdzēt apakšā palikta plēve, ko aiz stūriem viegli savākt kopā pēc tam, kad esat kopīgi pasmējušies.

2. Lieldienu pārsteigums

Tā, kā tuvojas arī Lieldienas, pārsteidz kolēģus un uzcienā viņus ar šokolādes figūriņām Lieldienu tematikā. Kā tur viducī iemaldījušās sinepes? Nezinu, tādus nopirku.. 😀

Avots: Instagram

3. Izjokošana ar baloniem.. Sliņķīšu variants

Droši vien jau zini balonu izjokošanu – kad, piemēram, konferenču telpu piepūš ar baloniem (īpaši efektīvi izskatās konferenču telpām ar vismaz vienu stikla sienu). Nav jau obligāti jāpiepūš istaba – lūk, risinājums un pārsteigums, ja biroja durvis arī ir ar stiklu!

Avots: Metro

4. Kolēģim, kam patīk daba – eko tastatūra

… vai arī mājās uz palodzes ir sava iemīļota dobīte. Izmanto parastākās sēkliņas un viegli samitrinātu papīra dvieli. “Iesēj” kolēģa tastatūru jau piektdienas vakarā un novieto pie loga, lai eko tastatūra dabū saules gaismu zaļošanai.

Pirms īsteno šo izjokošanu, labāk gan pakonsultējies ar savu IT daļu, lai to izdarītu, maksimāli nekaitējot tehnikai, vai izmanto jau nelietojamu tastatūru 🙂

Avots: Flicr

5. Ciemiņi no tālienes

Runājot par dabu.. 😀 Šis esot izdarāms, pārkrāsojot visparastākās pludmales bumbas ar melnu un baltu krāsu (ūdensizturīgu – iespējams, labākais variants būtu pūšamā krāsa), un piestiprināt tās tuvējā kokā.

Avots: Pinterest

6. “Jaunais datorkrēsls ir pienācis!”

Cik tālu esi gatavs iet, lai kolēģa acīs rastos smaids? Šeit ideja īpaši santehnikas aprīkotiem kolēģiem 😀

Avots: Instagram 

 

7. Slepenā kūku recepte

Bieži nes uz biroju saldumus? Izmēģini šo vienkāršo 10 minūšu recepti – neviens neko nenojautīs, un pārsteigums garantēts katram. 🙂 Labāk šis joks izdosies, ja “saldumus” visi ēdīs pa vienam, jau pieredzējušiem kolēģiem pievienojoties vērotāju bariņam jaunajiem ēdājiem.

Avots: Reddit

8. “Tev ir viesis”

Šo praktisko joku vari īstenot arī, kad kolēģis, kas sēž pie loga, ir pusdienlaikā vai pat aizgājis uz labierīcībām. Sagatavo jums abiem īpašu personu, izprintētu uz A4 papīra, izgriez un pielīmē pie loga. Kad kolēģis atnāk, saki:”Tev ir viesis!” un norādi uz logu, vai arī ļauj atklāt pārsteigumu kolēģim pašam.

Avots: themetapicture.com

 

Ir vērts pacensties, lai ikdiena kopā ar darba biedriem, ar kuriem pavadām tik daudz laika, ietu priecīgāk un ar lielāku smaidu uz sejas, vai ne 🙂

Lai izcils pirmais aprīlis!