Jautrs tests: ko kafijas izvēle pasaka par Tevi kā personību

Ja lasi šo, visticamāk, nevari savu dienu iedomāties bez kafijas. Viena vai piecas krūzītes dienā, karstā un aromātiskā dzira dienai piedod patīkamāku un enerģiskāku pieskaņu. Izrādās, ka tas, kāda kafija Tev garšo, daudz, ko pasaka par Tavu personību. Izvēlies savu iecienītāko kafijas dzērienu un pārliecinies par to zemāk!

 

Melna kafija

Ja Tev garšo kafija bez jebkādām piedevām, esi tiešs cilvēks, kam patīk nesarežģīt lietas, dzīvot pēc minimālisma principa. Nekā lieka! Tiešums, atklātība, godīgums ir Tavas spēcīgās puses. Visbiežāk gan tas nāk komplektā ar ne pārāk aktīvu sociālo dzīvi, jo esi vairāk uz iekšu vērsta personība. Tev labāk patīk klusēt kā runāt, Tev labāk patīk vienatne vai maza kompānija, nevis lieli pūļi, un šad un tad no Tevis izspraucas personības tumšās puses, ko citi, iespējams, vairāk slēpj no apkārtējo acīm. Citi to var iztulkot kā kaprīzes, tomēr Tu zini, ka tas nāk komplektā ar tiešumu, un tāda ir Tava pārliecība.

 

Espresso

Viens malks, un saņem piesātinātu un rūgtu devu enerģijas. Šāda izvēle ikdienā ir drošiem līderiem, kam patīk uzņemties vadību. Ja Tev kas patiks vai nepatiks – uzreiz to teiksi, lieki negaidot. Tu strādā daudz un atpūties augstākajā līmenī – interesējies par ceļošanu un labas kvalitātes ēdienu. Arī cilvēki, ar kuriem pavadi brīvo laiku, ir izvēlēti rūpīgi. Iespējams, Tu apzināti centies sevi saistīt ar konkrēto sociālo grupu. Pat, ja tajā nebiji sākumā, visbiežāk Tu arī tur nokļūsti – Tu zini, kā dabūt to, ko vēlies.  Rādot šādu piemēru,  bieži citi Tevi redz kā iedvesmojošu personu, kam gribas līdzināties.

 

Kafija ar pienu un cukuru

Ja Tev patīk savai rīta kafijas krūzei pievienot daudz piena, kafijas krējuma un cukura, ir ļoti liela iespēja, ka esi sabiedrības dvēsele. Tev ļoti patīk ērtības, un tā dēļ centies stresu remdēt ar cukuru, ko pieliec kafijai – tīri savam priekam. Ikdienā centies būt balansā starp abām savas personības pusēm – vienu, organizētu, profesionālu, un otru, nedaudz nekārtīgu un rotaļīgu.

Augu piens, ko pievieno kafijai, savukārt nozīmē, ka Tev patīk fokusēties uz detaļām. Esi paštaisna personība, kur ļoti daudz rūpējas par sevis kopšanu – gan ķermenī, gan garā.

 

Latte

Garšo kafija tikai garšas pēc, un vairāk patīk krēmīgs dzēriens? Tev ļoti patīk uzturēties citu cilvēku sabiedrībā, un cilvēkiem patīc Tu. Bieži vien atklāj, ka tā dēļ pārāk centies viņiem izpatikt. Iekšēji tas rada lielu nervozitāti – vai es izturējos, kā vajag? -, ko ne vienmēr izrādi uz āru. Daudzi Tevi var saukt par neizlēmīgu, tomēr ne vienmēr tā ir taisnība. Tev nepatīk analizēt katru sīkāko detaļu; tā vietā Tu skaties uz kopsakarībām un pamani daudzas un dažādas iespējas, kurās ir patīkami dalīties ar apkārtējiem.

 

Kapučīno

Draugi un kolēģi Tevi sauc par gaumīgu. Lai ko darītu, Tev patīk to darīt skaisti un izmalcināti. Nebūsi tā persona, kura mētāsies ar rupjiem jokiem. Esi sabiedrisks cilvēks, kas spēj motivēt gan sevi, gan citus. Dažreiz gan šī motivēšana var pāraugt kontrolēšanā. Ļoti radoša – Tava vēlme izpaust šo personas būtību laužas uz āru praktiski jebkurā situācijā. Tu viegli iegūsti jaunus draugus, tomēr viņi ātri sāk garlaikot, ja nav radoši un izdomas bagāti. Ļoti izbaudi atrašanos publiskās vietās, piemēram, kafejnīcās, pasākumos, bāros.

 

Auksta kafija un kafijas ar papildus garšām

Tu ļoti bieži piekrīti piedzīvojumiem un uzņemies riskus biežāk kā citi. Tev patīk izmēģināt visu jauno, vismaz vienreiz. Tev nesagādā grūtības dalīties ar savu viedokli. Bieži atklāj, ka jau sen lieto ko tādu, kas šobrīd palicis moderns – sākot no tehnoloģijām un beidzot ar apģērbu. Tava spēcīgā puse ir iztēle un spēja savienot iepriekš nesavienotas lietas. Dabiskā tieksme pēc eksperimentēšanas bieži var novest pie spontānām, nepārdomātām izvēlēm, kas ne vienmēr ir labākā Tev vai Tavam ķermenim, tāpēc pie tā ir īpaši jāpiedomā.

 

Šķīstošā kafija

Katrs no mums dzer šķīstošo kafiju, kad vajadzīgs ātrs enerģijas pieplūdums. Ja gatavo šķīstošo kafiju arī tad, kad neesi steigā, Tev patīk atlikt lietas uz vēlāku laiku un nedaudz paslinkot. Esi prieka pilns optimists, kas māk padarīt citu dienas gaišākas. Nepatīk stresa situācijas un par visām varītēm centies izvairīties no tām. Bieži vien tas nozīmē, ka dari lietas pēdējā brīdī. Apkārtējie to var saukt par slinkumu, tomēr tam ir spēcīgā puse – Tu atradīsi, kā darbus izdarīt vienkāršāk un ar mazāku piepūli. Šāda pieeja noteikti noder jaunu, vieglāku risinājumu meklēšanā darbā!

 

Vai piekrīti rezultātiem? Dalies ar rakstu tālāk, ja apraksts bija precīzs!