Jauns risinājums Latvijas birojiem: All In One datori

Tehnoloģijas pasaulē aizņem arvien mazāk un mazāk vietas. To visvairāk var pamanīt ikdienas dzīvē – vai varat iztēloties, ka šodien būtu izmantot pirmos mobilos telefonus? Laika gaitā tie kļuvuši daudz kompaktāki, kamēr to funkciju apjoms tikai palielinās. Jauni modeļi kļūst arvien pieejamāki ikvienam.

Tieši tāpēc Latvijas tirgū ienācis jauns risinājums ikdienas biroja darbam – AvTech All-in-one tipa datori, kas par saprātīgu datora cenu ļauj darboties daudz patīkamāk, ātrāk un efektīvāk, aizņemot mazāk vietas.

Šajā blogā sīkāk apskatīsim, kurš modelis būs vispiemērotākais Tev.

Kas ir All-In-One?

Vienkāršiem vārdiem sakot, tas ir monitors, kurā ir iebūvēts viss darbam nepieciešamais – procesors, operatīvā atmiņa, wi-fi uztvērējs, skaļruņi utt. Tas izskatās kā monitors, tomēr ir pilnībā gatavs ikdienas biroja darbam, kad to pieslēdz strāvai un pievieno tastatūru ar peli.

Tava biroja dzīve kļūst:

  • Izdevīgāka: jāpatērē mazāk laika, izvēloties un uzstādot dažādas datora daļas – viss jau ir iebūvēts;
  • Ērtāka: monitors aizņem maz vietas, to var ērti pārvietot, pārnest uz sapulču telpu un izmantot prezentācijām;
  • Estētiskāka: nav lieku vadu vai sistēmbloka kastu. Atstāj glītu iespaidu, mazina haosu, ir viegli kopjams;
  • Pielāgojamāka: datora komponentes iespējams viegli pielāgot nākotnes vajadzībām, palielināt cietā diska ietilpību, operatīvās atmiņas apjomu utt.;
  • Dabai draudzīgāka: All-in-one datori patērē mazāk elektrības un ir klusāki;
  • Modernāka: neliegsimies, šī datora lietošana liek justies kā vissmalkākajā birojā 🙂

All In One datori izcili derēs arī uzņēmuma ražošanas telpām, noliktavām un tirdzniecības vietām: tie aizņem maz vietas, nav nepieciešami desmitiem lieku kabeļu.

Kādi AvTech All-in-one datori ir pieejami Latvijā?

Monobloka modelis G40, ar regulējamu ekrāna augstumu, iespēju pagriezt ekrānu arī vertikāli.

Office

Kam paredzēts:

Ikdienas biroja darbiem, visvienkāršākais modelis. Pāris amati, kuriem Office būs vispiemērotākais: sekretāres, datu ievades operatori, pārdevēji, noliktavas darbinieki, ārsti, autoservisu darbinieki, debitoru speciālisti, viesnīcu uzņemšanas darbinieki, personāldaļas vadītāji, lietveži, skolotāji, žurnālisti, noliktavas vadītāji.

Kāda apjoma darbam piemērots:

Darbam ar atvērtām 3 programmām un līdz 5 vienlaicīgi atvērtām lapām interneta pārlūkā.

Ja ar datoru darbojies papildus citiem ikdienas pienākumiem, šis būs īstais modelis Tev.

Produkta tehnisko specifikāciju un cenas skaties šeit:

Advanced

Kam paredzēts:

Biroja darbiniekiem, kam ikdienā jāapstrādā faili ar lielu ietilpību, jādarbojas daudzās programmās vienlaicīgi. Piemēram: nodaļas vadītājiem, grāmatvežiem, zvanu centru darbiniekiem, sistēmas administratoriem, tipogrāfijas projektu sagatavotājiem, dizaineriem.

Kāda apjoma darbam piemērots:

  • darbam ar liela apjoma MS Excel failiem,
  • darbam, kurā nepieciešams vienlaicīgi strādāt ar pat 8 dažādām programmām un
  • 10 vienlaicīgi atvērtām lapām interneta pārlūkā.

Sīkāku tehnisko specifikāciju un cenas skaties šeit:

Modelis X6 ar “tilt’ funkciju. Skaļruņi, sistēmbloks, USB porti – viss iebūvēts.

Business

Kam paredzēts:

Vadītājiem, arhitektiem, apjomīgu datu analītiķiem un citiem, kam ikdienā nepārtraukti jādarbojas ar ļoti apjomīgiem datiem, programmām.

Dators jaudīgi darbosies ar jebkuru daudzumu programmām, failiem, interneta pārlūkiem – nekas netraucēs raitai un intensīvai strādāšanai ar milzīga apjoma datiem.

Lai saņemtu sīkāku tehnisko specifikāciju, sazinies ar mūsu tirdzniecības menedžeri šeit.

Expert

Kam paredzēts:

Vadītājiem, arhitektiem, 3D animatoriem, apjomīgu datu analītiķiem un citiem, kam ikdienā nepārtraukti jādarbojas ar ļoti apjomīgiem datiem, programmām.

Šī datora procesors ir jaudīgais Intel i7 8700, kas raiti darbosies ar jebkuru daudzumu programmām, failiem, interneta pārlūkiem – nekas netraucēs intensīvai strādāšanai ar milzīga apjoma datiem.

Atsevišķiem modeļiem ir monitori ar maināmu augstumu un grozāmu ekrānu. Šādi ekrāni ir modernāki un arī ergonomiskāki, vieglāk pielāgojami veselībai draudzīgākam biroja darbam.

Specifikācija:

Standarta komplektācijā ietilpst – operatīvā atmiņa 4 GB DDR4, cietais disks 128 GB SSD M.2 un operātājsistēma Windows 10 Professional.

—-

Papildini savu biroju ar ērtāku, izdevīgāku un modernāku datoru. Mazāk nekārtību, ērtāka ikdiena. All-in-one dators ir jebkura moderna biroja nākotne!

Visi modeļi ir pieejami mājaslapā. Ja nepieciešama sīkāka informācija, ko neatrodi mājaslapā, sazinies šeit.