Atkal saplīsis printeris? Tev vajadzēja šo.

Neapstādini sava biroja darbību! Regulāra apkope vismaz reizi pusgadā ļaus Tavai biroja tehnikai strādāt bez apstājas un ietaupīs līdzekļus jaunas biroju tehnikas iegādei. 

Ļoti bieži cilvēki biroju tehniku “nolaiž” , netīra, neapkopj, neeļļo, bet vēlāk to visu noveļ uz to, ka tehnika nav kvalitatīva. Nebūt nē! Tehnikai, tāpāt kā jebkurai cita lietai, ir vajadzīga uzkopšana. Jo akurātāk un regulārāk to kops, jo ilgāk un kvalitatīvāk tā strādās! 

Vienmēr nepiemērotākajā brīdī :/

Piemēram – Tu savai automašīnai seko līdzi, lai regulāri tiktu papildināta/ atjaunota eļļa. Un visi mēs zinām, kas notiks, ja ar automašinu ilgstoši brauksi bez eļļas? Ar biroja tehniku ir tieši tāpat! 

Biroja tehnikas apkopi nepieciešams veikt vismaz reizi pusgadā, bet kopumā tas atkarīgs no tā, kur ir novietota attiecīgā biroja tehnika, piemēram,  sausā, siltā vietā, vai putekļainā noliktavas telpā. Šādu novērtējumu un padomu Jums noteikti dos servisa darbinieks. 

Kāpēc printeru vai kopētāju remonts ir dārgāks uzņēmumam un tā darbiniekiem, nekā regulāra tehnikas apkope? Lasi blogā!

Sākumā – kas vispār ir biroja tehnikas regulārā apkope?

Tas ir tad, kad, pēc vienošanās, regulāri pie Jums uz biroju aizbrauc biroja tehnikas valdnieks – meistars, un ar lielu rūpību, gadiem trenētām prasmēm un priecīgu attieksmi:

  • izsūc putekļus no Jūsu biroja printera, kopētāja, plotera svarīgajām un trauslajām daļām ar īpašu putekļu sūcēju;
  • ieeļļo svarīgākās biroja tehnikas detaļas; 
  • notīra (vai, pēc vajadzības, nomaina) papīra padeves mehānismus un citas svarīgās rezerves daļas;
  • iesniedz Jums pārskatāmu kopsavilkumu par tehniku un pabrīdina, ja kādai detaļai vajadzīgs remonts vai nomaiņa.
printeru remonts jelgava
Neveicot “profilaksi” tehnikai, tā ātri vien var sākt niķoties.

Kāpēc vispār ir nepieciešama biroja tehnikas apkope?

Šādi tehnikā ieguldītā nauda atmaksājas labāk, un pati tehnika saglabājas ilgāk. Vienkāršiem vārdiem skaidrojot, Jūs nodrošināties, ka neglītas švīkas uz lielam klientam paredzēta dokumenta, vai balta lapa tur, kur jābūt izprintētam steidzami nosūtāmam projekta pieteikumam, nav Jūsu problēma. Tikai idejas, kuras biroja tehnika izpildīs kā pa diedziņu tieši tad, kad Jums to vajadzēs.

Tas ļauj arī laicīgi atklāt tehnikas bojājumus, kurus citādāk uzzinātu, visticamāk, īpaši nepiemērotā un steidzamā brīdī (tāda ir tā biroja tehnikas daba un personība, vai ne 🙂 ).

Ja apkopes laikā Jūsu biroja tehnikai izrādīsies bojājumi, kuru remontam vajadzēs vairāk laika, uz visu remonta laiku saņemsiet līdzvērtīgu tehniku.

Cik bieži ir jāveic biroja tehnikas apkope? 

Tas atkarīgs no Jūsu biroja tehnikas – printera, kopētāja, faksa, plotera – noslodzes un atrašanās vietasVisbiežāk biroja tehnikas apkope notiek reizi 3, 6 mēnešos vai gadā. Sazinieties ar mūsu gādīgo servisa daļu, lai noskaidrotu piemērotāko laiku un biežumu, turklāt augustā, tehnikas apkopes mēnesī, tiks piešķirta bezmaksas apkopes pase, kur varēs uzskaitīt un sekot līdzi apkopes laikam, tehnikas kvalitātei un vēlamajam nākošajam apkopes termiņam. Ērti, vai ne? 

 Vai veikt biroja tehnikas apkopi ir dārgi?

Nebūt ne! Maksa par apkopi ir vidēji 25 eur, kas ilgst nieka 30 minūtes līdz pat stundai, kas atkal, atkarīgs no tehnikas, vietas. . Ilgtermiņā neapkopta biroja tehnika absolūti vienmēr noved pie rezultāta, kad ir nepieciešams veikt nu jau tehnikas remontu vai pat jaunas tehnikas iegādi, kas vienmēr ir būtiski dārgāks process, to sakām no 16 gadu pieredzes tirgū.

Visu, ko vēlies zināt par sava biroja tehnikas apkopi, izstāstīsim!

Kādai biroja tehnikai ir nepieciešama apkope?

Tai, kuras klātbūtni nepamana, kamēr tā nesaplīst vai nedarbojas – tik ļoti šī biroja tehnika ir saaugusi ar mūsu ikdienu:

  • lāzerprinteriem, 
  • tintes printeriem, 
  • kopētājiem, 
  • ploteriem, 
  • faksiem
  • un citai Jums birojā sastopamajai tehnika.

Kāds ir ietaupījums, ka apkopi veic regulāri?

Līdzīgi kā, pārbaudot regulāri mašīnas tehnisko stāvokli, biroja tehnikas regulāra pārbaude ļauj izvairīties no situācijām, kad tās saplīšana var radīt uzņēmumam lielus zaudējumus – remontu vai pat jaunas biroja tehnikas iegādi. 

Tam, savukārt, jāvelta laiks, cilvēkresursi; nepieciešama papildus nauda no uzņēmuma budžeta. 

Ir bijuši arī gadījumi, kad uzņēmumam ir nepieciešams, piemēram, iesniegt dokumentus svarīgam, lielam projektam vai printēt dokumentus sanāksmei, kas, ja to laicīgi izdara, uzņēmumam ienestu lielus ienākumus, tomēr tehnisku iemeslu dēļ tas neizdodas. 

Jā, mēs saprotam,ka tas nešķiet būtiski… kamēr tas šķiet būtiski un notiek 😀 Tāpēc aicinām ikvienu uzņēmumu, kas tiecas uz izcilību un vēlas, lai tehniskie jautājumi nebūtu viņu dienas kārtībā, tikai radošie, stratēģiskie, uzvaras nesošie! Piesakiet regulāro biroja tehnikas apkopi, un mēs Jums palīdzēsim sasniegt augstumus, apčubināsim Jūsu tehniku, un Jūs varēsiet mierīgi, par tehnisko pusi pat nedomājot, darīt savus svarīgākos darbus! 

Kā pieteikt sava printera, kopētāja vai skenera regulāro apkopi? 

Zvaniet uz +371 28639090.