7 idejas Lieldienu aktivitātēm darba vietā

Nepieciešamas idejas Lieldienu aktivitātēm birojā? Dažreiz tās var būt tik elementāras, ka nepaspēsi ne attapties, kad viss jau būs saorganizēts. Iemet aci mūsu sagatavotajos ieteikumos, kā svinēt Lieldienas darba vietā ar vienkāršām, bet kolektīvu saliedējošām aktivitātēm.

1. Mazas dāvanas ar personisku piesitienu

Ja šogad strādājat vienā no birojiem, kur slodze un steiga uzņēmusi apgriezienus, atzzīmēt Lieldienas birojā var ar pavisam simboliskām, tomēr omu uzlabojošām dāvanām. Piemēram, cepumiem, šokolādi, veselīgiem kārumiem, ko katrs kolēģis no rīta atrod sev uz galda. Varbūt pat olu krāsošanas mini komplektu? Idejas ir pilnīgi Tavā ziņā – noteikti, ka zināsi, kas biroja komandai patiks vislabāk.

2. Novēlējumi olu formās

Mājās sakrājies daudz plastmasas olu no bērnu Kinder Bueno olu našķiem? Ievieto tajās lapiņu ar skaistu novēlējumu, un noliec katram kolēģim uz galda. Šo vienkāršo svētku atzīmēšanu vari padarīt par komandas darbu, lūdzot katram kolēģim iesūtīt novēlējumu, un tad katrs kopīgā pasākumā lozē savu olu ar nezināma kolēģa vēlējumu. Tas noteikti raisīs daudz jautru sarunu visas dienas garumā 🙂

3. Olu meklēšanas spēle birojā

Olu meklēšana ir klasiska vērtība Lieldienu svinībām. Ne vienmēr olu slēpšanai un meklēšanai vajag patērēt daudz laika! Visu pasākumu var organizēt, piemēram, katram no komandas izlozējot kolēģi, kuram ir jāuzdāvina ola, un jādod norādes tās meklēšanai pa visu biroju. Šī aktivitāte parasti rada nerimstošu prieku, un ir atsvaidzinoša nodarbe mūsdienu laikmetā, kad visu, ko meklējam, parasti varam atrast ar pāris klikšķiem internetā.

Ja vēlies olu meklēšanu pavērst vērienīgā pasākumā, vari sarīkot sacensības starp komandām, kad visas sacenšas par visvairāk atrastajiem Lieldienu simboliem, vai arī to dara uz laiku.

4. Biroja pusdienu meklēšanas spēle

Alternatīva olu meklēšanai 🙂 Komandai kopīgi jāatrod visas svētku pusdienu sastāvdaļas (drošā iepakojumā iepakotas) sulas, burkāni, mērcīte, salāti, torte, varbūt pat pica? Un tad, protams, kopīgiem spēkiem un jautrām sarunām pa vidu, jānotiesā.

5. Šokolādes zaķu vai olu liešana

Birojā ir virtuve, un Tev vai kolēģiem mājās ir pieejamas veidnes olu formā? Ja nu birojā nav pārāk daudz komandas biedru, kuri gavēnī izvēlējušies neēst cukuru vai šokolādi, pusdienu laikā vai pēc tām varat sarīkot šokolādes olu liešanas pasākumu. Tev būs nepieciešama garda šokolāde bez piedevām, un trauks, kurā to kausēt (vienkāršākais variants – lielā katlā ūdens peldē kausēt šokolādes gabaliņus).

6. Kopīga olu krāsošana

Sīpolu mizas, kurkuma, mellenes, pūpolu zari, olas, katliņš – un aidā! Šī pavisam klasiskā nodarbe būs piemērota jaunām komandām, vai arī jautram un aktīvam kolektīvam, kuram kopīgi patīk darboties arī ārpus darba. Kā zinām, olu vārīšana aizņem diezgan daudz laika, kurā nu būs laiks pārspriest gan pirmo gada mēnešu laikā padarīto, gan draudzīgi iepazīties vai stiprināt kolektīva garu, parunājot vienam ar otru par jaunākajām filmām, labākajiem ceļojumiem un citām brīvā laika interesēm.

7. Lieldienu pikniks

Kāpēc Lieldienu svinībām jānotiek birojā? Izmantojiet pusdienu pārtraukumu, lai ar komandu dotos uz tuvējo parku un sarīkotu pirmo šī gada pikniku, ja laikapstākļi ļauj. Palūdz katram paņemt līdzi pusdienas uz darbu vai parūpējies par tematiskiem, viegli pārnēsājamiem našķiem, termosu ar siltu dzērienu – un darīts! Šī aktivitāte gan vairāk derēs mazākām komandām – vai arī lieliem parkiem biroju tuvumā 🙂

Lai veiksmīgi un ar vieglu noskaņu izdodas saorganizēt līdz šim labākās Lieldienu aktivitātes birojā. Priecīgas Lieldienas!