7 idejas, kā atslēgties no darbiem atvaļinājumā

Trūkst ideju, kā interesanti pavadīt atvaļinājumu? Meklē tās zemāk, mums ir padomā labi ierosinājumi, kas noderēs, lai arī cik tālu no mājām Tu atrastos 🙂

Jau rakstījām, kāpēc atpūta ir svarīga, lai mēs ilgstoši saglabātu savu produktivitāti un veselību. Šoreiz iegrimsim idejās, ko darīt, ja ilgi gaidītais un labi pelnītais atvaļinājums ir klāt – bet Tu nepaspēji neko tajā ieplānot un kāro atrast labas idejas brīvajām dienām.

Piefiksē idejas, kas iepatikās, kamēr tās virmo gaisā 🙂 Foto: Unsplash
 • Grāmatu un žurnālu retrīts. Viena no patīkamākajām nodarbēm, ko vienmēr gribētos darīt, bet nav laika. Izvēlies savus mīļākos žurnālus un grāmatas vai tos, ko sen gribēji izlasīt, un meties iekšā aizraujošajā lasīšanas procesā! Ja neesi lasīšanas draugs, noteikti, ka Tev patiks noskatīties kādu aizraujošu filmu.
 • Branči, brokastis un vakariņas ar draugiem un sen neredzētiem radiem. Lielās slodzes dēļ mums bieži nākas atlikt tik svarīgās tikšanās ar tuviem cilvēkiem – draugiem, radiem. Izmanto izdevību un uzaicini viņus uz tēju! Ja gadīsies, ka kopīgi esat atvaļinājumā, iedomājies, cik patīkami būs tikties koku ēnā rīta saulē uz kādas kafejnīcas terases! Ekskluzīva sajūta un satikšanās prieks 🙂
 • Hobijs, ko gribēji izmēģināt. Nav svarīgi radoša fotogrāfēšana, joga vai dzejas stundas – ir laiks pameklēt pasākumus tuvākajā apkārtnē, kuros vari kaut vienu reizi izmēģināt ko jaunu un saprast, vai vēlies to iekļaut kā atslodzi no darba arī pēc atvaļinājuma.
 • Pārgājiens ar telti un mugursomu. Aktīvs piedzīvojums, ko labāk ir baudīt kopā ar otro pusīti vai draugiem, ja nejūties komfortabli vienatnē. Ja vienatne ir tas, pēc kā ilgojies – ērtus apavus kājās, ūdeni somā un uz priekšu!

  idejas atvaļinājumam
  Kad tad, ja ne tagad? Foto: Unsplash
 • Diena pie ūdens. Ja darbs ir stresa pilns, noteikti izmanto nomierinošo ūdens efektu un dodies uz tuvāko ezeru, upi vai jūru. Izmanto burvīgo iespēju vienkārši gulēt pie ūdens un neko nedarīt – vai nav taisnība, ka bieži tādas negadās 🙂
 • Izbraukums ar riteni. Mēs bieži vien esam ceļojuši uz tālākām zemēm, bet neesam redzējuši daudz skaistu vietu tuvējā apkārtnē. Tas ir normāli! Tai pat laikā, ja šajā atvaļinājumā ceļojumu neplāno, vari iegūt jaunu skatījumu uz ierasto vidi, uzkāpjot uz riteņa un dodoties uz vietu tuvējā apkārtnē, kur nav būts. Tik daudz skaistu brīžu var piedzīvot, un izkustēšanās dos veselīgo sārtumu vaigos, savukārt vējš matos – dzīvesprieku un brīvības sajūtu.
 • Laiks ar ģimeni un bērniem – dabā. Izmanto vasaras burvību, ka visi varat būt kopā pie dabas un dodies jau minētajā pārgājienā vai vienkārši piknikā ar ģimeni, radot kopīgas, patīkamas atmiņas no siltām, saulainām vasaras dienām.

Stundām ilga sapņošana kafejnīcā. Atvaļinājums ir kā atkāpšanās no ierastā ritma. Izmanto to un vienatnē vai kopā ar draugiem pasapņo par “lielo bildi”, atskatoties, ko esi pēdējā gada laikā izdarījis un kādā virzienā gribētu iet turpmāk. Tas ļaus atgriezties darbā ar skaidrāku galvu un labāk izprastām prioritātēm.

Lai izdodas atvaļinājums! Ja vēl līdz tam kāds laiciņš jāgaida, izmanto izdevību sarīkot ballīti visam kolektīvam 500 EUR vērtībā – piedalies loterijā “Laimē Ballīti Birojā 2019”

Loterija biroja preču iegādei
Spied uz foto un uzzini vairāk!

Reģistrē pavadzīmi pirkumiem www.labakie.lv virs 60 EUR+PVN un laimē kādu no iknedēļas gardumu groziem vai galveno balvu – ballīti birojam 500 EUR vērtībā. Vairāk šeit.