6 spēles biroja Ziemassvētku ballītei

Ar steigu tuvojas Ziemassvētki, bet vēl nav ideju, kā tos atzīmēt birojā? Šeit atradīsi iedvesmu Ziemassvētku biroja ballītes spēlēm, ar kurām atsvaidzināt visdažādāko kolektīvu svinības.

Idejas spēlēm Ziemassvētku biroja ballītei

1 Īpaši aizņemtajiem vai humora piekritējiem – Neglīto džemperu diena

Ļoti viegls risinājums, ja šogad ballīte jāatliek, jo darbu ir ļoti, ļoti daudz. Ziemassvētku spēle, kura neaizņem darba dienu. Dienu pirms brīvdienām noorganizējiet Neglīto džemperu dienu. Noteikums ir vienkāršs – darbi iet kā parasti, tikai visi atnāk kādā ļoti pārspīlētā Ziemassvētku apģērbā. Ja ir iedvesma vai atribūtika, ne obligāti jāapstājas tikai pie džemperiem! Domājams, būtu ļoti jautri redzēt piemēram, pārdošanas daļas kolēģi, ietītu Ziemassvētku lampiņās, vai IT puisi elfa tērpā.

2 Ziņkārīgajiem un azartiskajiem – Ziemassvētku rotājumu skaitīšanas spēle

Dienas sākumā paziņo uzdevumu – izskaitīt, cik Ziemassvētku rotājumu kopā ir birojā. Šai Ziemassvētku biroja spēlei var būt vairākas variācijas, piemēram:

Ja biroja egle ir milzīga, pietiks tikai ar egles rotājumiem un prognozēšanu.

Ja birojā jau ir konkrēts skaits ar Ziemassvētku rotājumiem, kas varbūt pat nav domāti eglei, piemēram, 14 izgrieztas sniegpārsliņas, iepriekšējā vakarā izvieto tās pa visu biroju, arī netipiskās vietās un liec kolēģiem nofotografēt atrasto. Tas pašu meklēšanas procesu padarīs aizraujošu.

Ja esat plašs birojs un veicat Ziemassvētku izrotāšanu telpās, varētu būt interesants uzdevums atrast specifiskus rotājumus. Piemēram, “3 Ziemassvētku vecīša sejas, 4 zelta bumbiņas, 5 Ziemeļbriežus”.

Dienas beigās uzvarētājam, protams, simboliska balva.

3 Komandas saliedēšanai – Uzmini personību!

Pirms Ziemassvētku ballītes palūdz visiem iedot Tev kādu unikālu priekšmetu no sava biroja galda. Ballītē katram uz lapas jāsaraksta un jāuzmin, kuram kolēģim uz galda ir kurš priekšmets. Ja priekšmetu daudz, labāk priekšmetu apakšā pielīmē līmlapiņu ar īsto īpašnieku.

Šis uzdevums ir par katra unikalitāti un veidu, kā viņš vai viņa sevi izpauž – un visai komandai iespēja pārliecināties, cik labi zinām, kas raksturo otru cilvēku.

4 Pēc smiekliem izslāpušajiem – Egles plēšana

Katram kolēģim Ziemassvētku biroja ballītē izdali zaļu A4 papīra lapu. Palūdz viņus ar rokām izplēst Ziemassvētku egli… kamēr viņi tur rokas ar visu papīru sev aiz muguras. Rezultāti solās būt ļoti smieklīgi un interesanti, arī pats process parasti izraisa daudz smieklu! Uzvarētājs ir tas, kura eglīte visvairāk līdzinās eglītei.

5 Dziedošiem mūzikas un dziesmu mīļiem – Uzmini Ziemassvētku dziesmu!

Šis ir kopā sanākšanas pasākums bez sacensības – ja vēlaties, protams, to var arī pievienot. Katrs no dalībniekiem nodzied vienu Ziemassvētku dziesmas rindiņu – drīkst tikai vienu! Pārējiem jāmin, kas tā ir par Ziemassvētku dziesmu.

6 Kustīgajiem un aktīvajiem – Ziemassvētku limbo

Liec spēles dalībniekiem aiz krekliem vai blūzēm aizbāzt Salaveča vēderu – iepriekš sagatavotu vidēja izmēra spilvenu. Ar šo vēderu spēlējiet veco, labo limbo. Uzvar tas, kurš ar Salatēva vēderu vari izlīst zem viszemāk noliktās limbo kārts.

Lai lustīga un priekpilna Ziemassvētku svinēšana katrā Latvijas birojā!