5 idejas Ziemassvētku dekorācijām no papīra

Ziemassvētku rotājumi, Ziemassvētku rotājumi.. Kā tos maksimāli vienkārši un maziem līdzekļiem uztaisa – un arī tā, lai skaisti?

Piedāvājam iedvesmu – apkopojām ļoti vienkāršus Ziemassvētku rotājumus, ko var uztaisīt no papīra. Gan virtenes, gan Ziemassvētku dekorus. Visticamāk, Tev birojā jau ir viss nepieciešamais, lai šos rotājumus uztaisītu jau šodien.

Ziemassvētku noskaņu birojā var radīt pavisam vienkārši. Ieskaties tālāk, kā!

Idejas Ziemassvētku dekorācijām no papīra

1 Minimālistiski rotājumi. Paņem biezu papīru, sagriez 5 strēmeles, no kurām viena ir visīsākā, divas aptuveni 1-2 cm garākas kā pirmā, un divas, kas ir 1-2 cm garākas kā otrās strēmeles. Saliec strēmeles šādā secībā: vidū īsākā, pai apkārt divas vidējā garuma, kurām apkārt visgarākās. Saturi kopā ar metāla klipsi tā, lai vieni visu strēmeļu gali turas kopā. Izdur aptuveni 0,5 cm attālumā no malas caurumu un sastiprini, it kā caurauklojot dokumentus. To pašu izdari ar otru galu. Precīzāk skaties bildē!

Šo rotājumu var karināt eglē vai telpā dažādos augstumos.

 

2 Šablonu formas. Vienkārši Ziemassvētku rotājumi – un ģeniāli!

Izprintē vai uzzīmē šablonu dzīvnieka, putna vai iecienītas figūras formā. Apzīmē šablonam apkārt ar zīmuli uz pabieza papīra (vai kastes kartona), un izgriez. Ja nepieciešams, labākai izturībai salīmē divus papīrus kopā. Izdur figūrā caurumu, izver tam cauri diegu un karini eglītē, vai izdur divus caurumus, katru savā sānā, un iever virtenē (kā attēlā)

 

3 Skaistas papīra puķes. No iepriekšējā gada palicis Ziemassvētku dāvanu iesaiņojamais papīrs? Sagriez to vienādos kvadrātos, sarullē tūtiņā. Tūtiņas salīmē aplī vienu pie otras pie apaļas kartona pamatnes, ar spicajiem galiem uz vidu. Pēc izvēles līmē divus tūtiņu stāvus, vai pirmās centram uzlīmē pāri vidu nosedzošu papīra apli. Tā, lai tas izskatās pēc puķes vidus.

Šādi no papīra iegūsi diezgan greznu un vienkārši pagatavojamu papīra dekorāciju. Liec to pie sienas, karini biroja Ziemassvētku eglē vai kā citādi izrotā biroja telpas.

 

Foto no Google Images brīvi pieejamiem resursiem4 Ģeniālas un vienkāršas papīra virtenes. Iespējams, atcerēsies šo ballīšu papīra dekorāciju no savas bērnības!

Sagriez vieglu, plānu papīru vienāda garuma un platuma strēmelēs. Salīmē divu strēmeļu galus kopā. Izdari tāpat ar divām citām strēmelēm. Salīmē abus šos pārus ar vienu galu kopā. Tad sāc “būvēt” kopā virteni, kādu redzi foto, pa vienai līmējot klāt pārējās strēmeles – tā, ka “nākamā stāva” strēmeles abi gali ir pielīmēti pie iepriekšējo vidus.

Vienkāršāka versija – salīmē vienas strēmeles abus galus kopā, lai izveidojas aplis. Izver nākamo strēmeli cauri un salīmē tās galus kopā. Atkārto, kamēr ir tik gara virtene, cik vajadzīgs.

 

Foto: Deirdre Sullivan. Thespruicecrafts.com5 Eleganti papīra apļi. Ja pats papīrs ir pietiekami ciets un skaistā krāsā, vienkārši izgriez apļus no tiem, salīmē divus apļus kopā tā, ka krāsainā puse ir uz āru, un izdur caurumus, kuros iekārt diegu. Lūk, eglīšu rotājumi gatavi!

Variācija – Divus papīra apļus izgriez un katrā no apļiem iegriez rādiusu. Šajās griezuma vietās iever vienu papīra apli otrā. Šādas “bumbas” vari izmantot egles rotāšanai vai izveidot virkni un piekarināt pie griestiem, uzlikt uz galda.

 

Lai izdodas burvīgi rotājumi!