5 aplikācijas mierīgākai darba dienai

Dažreiz visa kā ir par daudz.

Blakus nebeidzamajiem darbu sarakstiem, tieši aizņemtākajā dienā vecākiem jāzina, KĀ IZSLĒGT CAPS LOCK. Arī ģimenes mazākie dalībnieki jāved no skolas uz pulciņiem, un vienlaicīgi jāžonglē ar jaunu, laiku prasošu projektu.

Jāievelk elpa.

Tādos gadījumos noderēs labas aplikācijas. Ja reiz tehnoloģijas mums dod iespēju tikt galā ar stresu, tas jāizmanto!

 

Aplikācijas, kas palīdz relaksēties stresainā darba dienā

1 Nature Sounds Relax and Sleep 

Screenshot ImageScreenshot ImageLatvijā dzīvojot, daba ir ļoti tuvu, un teju katrs redz, kā tā nomierina. Darba dienās ne vienmēr ir iespēja aizbraukt izstaigāties mežā. Tad labāk ļaut mežam nākt pie mums!

Šī aplikācija ļauj izvēlēties dažādas dabas skaņas, kuras klausīties, piemēram, putnu dziesmas, pērkona negaisu, ūdenskrituma skaņas. Piemērotas saspringtai darba dienai, piemēram, atbildot uz e-pastiem, pusdienlaikam, vai paņemot pāris minūšu pauzi.

Aplikācija ir bezmaksas Android lietotājiem.

2 Self-Help Anxiety Management 

Ekrānšāviņš EkrānšāviņšĻoti laba aplikācija, kas māca, kā vadīt satraukumu, nemiera sajūtu. Aplikāciju radījusi un attīstījusi psihologu komanda, lai ļautu cilvēkiem piefiksēt gan pašu emociju un tās izpausmes, gan iemeslus, no kuriem satraukums rodas. Kad tas būs piefiksēts, aplikācija aizvedīs pie uzdevumiem, kas var palīdzēt vairot mieru, nomierināt prātu.

Ļoti labs pamats emocionālā intelekta vairošanai, emociju vadīšanai. Protams, nopietnas trauksmes gadījumā labāk vērsties pie ārsta.

Aplikācija ir bezmaksas Android un Apple lietotājiem.

3 Smiling Mind

 Aplikāciju izstrādājuši psihologi un izglītības nozares darbinieki. Tā piemērota dažādiem vecumiem, dažādām dzīves situācijām.  Balstoties uz Tavu atzīmēto vecumu vai specifisko situāciju – piemēram, vēlies trenēt mieru darba vietā, vēlies trenēt mieru klasē (skolotājiem), vai arī aktīvi nodarbojies ar sportu – aplikācija piedāvās programmu klāstu, kā vari pavairot mieru strespilnā dienā.

Aplikācija piedāvā arī katru dienu atzīmēt savu prieka, apmierinātības un trauksmes līmeni, un pavērot tā izmaiņas grafikā ilgākā laika posmā.

Aplikācija ir bezmaksas Android un Apple lietotājiem.

4 Buddhify 

Attēlu rezultāti vaicājumam “buddhify”

Aplikācija aizņemtam dzīves ritmam. Vairākkārt to ir ieteikuši dažādi interneta resursi tās viegli lietojamā dizaina, kā arī dažādo pielietojumu dēļ. 

Aplikācijā vari izvēlēties 1 no 14 dzīves situācijām – piemēram, šobrīd ceļo,  esi stresa pilnā dienas vidū, vai centies aizmigt. Katrai situācijai aplikācija piedāvās piemērotākās meditācijas. Stresa mazināšanas aplikācijā vari arī ik dienas atzīmēt savu iekšējā miera līmeni, koncentrēšanos, un vērot grafikā, kā pa dienām tas mainās. Šāda atzīmēšana var ļaut pamanīt kopsakarības ilgākā laika posmā, kas var palīdzēt jau laikus sagatavoties dienām, brīžiem vai situācijām, kad rodas lielākais uztraukums vai samazinās koncentrēšanās spējas.

Maksas aplikācija, 4.09 GooglePlay, 4.99£ – aptuveni 5.62€ – iTunes App Store.

5 Headspace 

Viena no populārākajām aplikācijām. Headspace piedāvā ļoti plaša ranga vingrinājumus un padomus prāta veselībai, sākot no stresa vadības līdz pareizai elpošanai vai fokusam. Piemērota cilvēkiem, kuri pirmoreiz izmēģina, ko nozīmē – vadīt stresu, emocijas vai meditēt. Pamata bezmaksas aplikācijas funkcijas sniedz ievadu meditēšanā un uzmanības trenēšanā. Jau personalizētākiem, dziļākiem vingrinājumiem aplikācija kļūst par maksas pakalpojumu.

Bezmaksas, bet ar maksas funkcijām, ja vēlies ko vairāk kā pamatpakalpojumus.

 

 


Ja reiz telefons ar paziņojumiem bieži vien rada stresu, izmantosim tā iespējas savā labā – ceram, ka Tev izdosies ar kādu no šīm aplikācijām sev samazināt stresa līmeni kaut par milimetru!