3 populārākie pakalpojumi, kas uzlabo biroja darbu

Tici vai nē, biroja preču piegāde ir tikai sākums daudzām Tavu laiku, nervu – un arī naudas taupīšanas iespējām. Kā iepazīsies ar šīm iespējām, liksies elementāras, tomēr ikdienā par tām bieži iedomājas tikai retais.

Ieskaties trīs populārākajos “Baltijas Biroju Servisa” pakalpojumos, un padomos, kad tos izmantot savām vajadzībām, ietaupot laiku, nervus vai naudu (bieži – visus trīs)!

3 populārākie biroja pakalpojumi, kas uzlabo biroja darbu

1. Printeru un kopētāju noma.

Kas tas ir: Alternatīva biroja tehnikas – printera vai kopētāja iegādei. Ja Tavam uzņēmumam nepieciešams printeris vai kopētājs, ne vienmēr tas ir jāpērk – to ērti un izdevīgi var arī iznomāt.

Ja svarīgi printēt lielus apjomus ar dokumentiem, tehnikas īre ļauj izdevīgi īrēt augsta līmeņa drukas iekārtas, kuras pašiem pirkt būtu pārāk dārgi. Uzņēmuma finanšu plūsmai arī ir izdevīgs ikmēneša maksājums, ko var paredzēt kaut gadu uz priekšu – ērti iespējams plānot savas izmaksas.

Kam biroja tehnikas noma ir īpaši izdevīga:

  • maziem uzņēmējiem, kuriem druka ir īpaši svarīga, tomēr kuri vēl paši nav plānojuši iegādāties drukas iekārtu – ikmēneša plānotais maksājums ir ļoti pieejams;
  • uzņēmumiem, kam ir svarīgi, lai ikdienā lielos apjomos varētu drukāt “kā pa diedziņu”, un kam ir svarīgi plānot izmaksas.

Kā pieteikties biroja tehnikas nomai: Zvani uz mūsu pārdošanas nodaļu: +371 80205050 vai piesakies ar ērtu anketu šeit.

Printerus un kopētājus, īpaši, ja tie ir dārgi, ērtāk ir nomāt. Foto no: freepik.com

2. Serviss biroja tehnikai.

Kas tas ir: Remonts un apkope jebkuram printerim, kopētājam u.c. drukas tehnikai. Tu ērti pie mums vari nodot garantijas remontā savu drukas iekārtu, un mēs parūpēsimies gan par tās aizvešanu, gan atgādāšanu. Ja remonts ieilgst, Tu saņem lietošanā līdzvērtīgu iekārtu.

Kam serviss biroja tehnikai ir īpaši izdevīgs: Ikvienam, kam nepieciešams ātri un ērti salabot printeri, kopētāju u.c. drukas tehniku.

Kā pieteikt servisu biroja tehnikai: Ja iegādājies to “Baltijas Biroju Servisā,” sazinies ar savu tirdzniecības menedžeri, vai zvani uz +371 28639090.

Regulārā drukas iekārtu apkope līdzinās mašīnas apkopei. Foto: freepik.com

3. Biroja tehnikas regulārā apkope.

Kas tas ir: Līdzīgi, kā mašīnas apskate – lai tā ilgāk kalpotu (jo nemaksā tik maz, ka varētu to mainīt mēnešiem), tai regulāri jāatjauno eļļa, jāparūpējas, lai visas skrūves savā vietā un akumulators darbojas. Tikai šoreiz mašīnas pieņēmējs ir mūsu zinošais printeru valdnieks – tehniķis, un mašīnas vietā – Tavs tik svarīgais biroja printeris. Ar īpašu tonera putekļu sūcēju tehniskais darbinieks izsūc putekļus, kas sakrājušies uz printerim svarīgajām un trauslajām daļām, ieeļļo vajadzīgās detaļas un notīra (vai, pēc vajadzības, nomaina) papīra padeves mehānismus un citas svarīgās rezerves daļas.

Pie reizes saņem novērtējumu par Tava printera kopējo tehnisko stāvokli, lai pēkšņi izvairītos no liekām galvassāpēm (un pēkšņiem izdevumiem par jaunu tehniku) nākotnē. Šādi Tu parūpējies, lai tehnikā ieguldītā nauda atmaksātos labāk, un pati tehnika saglabātos ilgāk.

Ja Tavai tehnikai izrādās bojājumi, kuru remontam vajadzīgs vairāk laika, pie mums arī saņemsi līdzvērtīgu tehniku uz visu remonta laiku.

Kam biroja tehnikas ikgadējā apkope ir izdevīga: jebkuram drukas iekārtas izmantotājam, kurš vēlas izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem – pēkšņi nestrādājošas drukas iekārtas! Piesaki regulāru apskati jau pie printera vai kopētāja iegādes, un mēs par pārējo parūpēsimies 🙂

Kā pieteikt servisu biroja tehnikai: Ja iegādājies to “Baltijas Biroju Servisā,” sazinies ar savu tirdzniecības menedžeri, ja nē – zvani uz +371 28639090.