16 dīvainākie lūgumi no priekšniekiem visā pasaulē

Labs priekšnieks ir lielākā dāvana – un te ir pierādījums!

Ko tik visu dažreiz mums darbā nelūdz darīt! Apkopojām īpatnējus stāstus no pasaules. Tos stāstījušas administratores un citi biroja darbinieki, kuri strādā tiešā priekšnieka pakļautībā.

Ja šobrīd Tev ir tiešais priekšnieks, varbūt pat ir sanācis piedzīvot ko līdzīgu?

 

Man bija jāpieskata priekšniecības nesen dzimušais zīdainis… kopā ar žiperīgo suni.

 

Priekšnieks palūdza pieskatīt viņa 18 gadus veco, gandrīz divus metrus garo, dēlu.

 

Viss kolektīvs man kā administratoram pasniedza balvu par labu un uzcītīgu darbu.. kura pašam bija jāpasūta no interneta, un jāsavāc no piegādes punkta. Es pasūtīju īpaši milzīgu trofeju. Biju pelnījis!

 

Parūpēties, ka priekšnieces mākslīgais iedegums ir uzklāts vienmērīgi un izlīdzināt, kur nepieciešams. Mēs nebijām labas draudzenes, tikai ar striktām, profesionālām attiecībām!

 

Priekšnieks Londonā lika izprintēt divus milzīgus portretus uz foto kanvām, un pasūtīt nomai divus zelta troņus. Acīmredzot, privātai ballītei.

(Cerams!)

 

Laikā, kad nebija interneta – boss palūdza pārrakstīt savu vizītkaršu kaudzi ar kontaktiem adrešu grāmatiņā. Jā, ar roku!

 

Mana priekšniece izlēma adoptēt bērnu. Uzminiet, kuram bija jāpilda pieteikuma forma?

 

 

Ņujorkā strādājot, pavadīju stundas, braukājot apkārt pa veikaliem, lai izvēlētos kleitu priekšnieka mīļākajai. Pie tam, jāatrod bija specifisks modelis un lielums.

 

No dīķa noķert zivi!

 

Priekšnieka pavēle – nekavējoties doties mājās un noskatīties filmu, par kuru runājām.

(Tāda pavēle noteikti ir ierindota arī mīļāko sarakstā!)

 

Ar nazi noskrāpēt košļājamo gumiju, kas bija pielipusi uz ielas biroja priekšā.

 

Staigāt pa veikaliem un salīdzināt olu cenas! Taisnības labad gan jāsaka, ka uzņēmums strādāja pie jauna piedāvājuma, kurā būtu jāiepērk olas.

 

Nokrāsot savas darba telpas asinssarkanā krāsā – tāpēc, ka tajā uzturējās priekšnieka suns un “tā esot viņa mīļākā krāsa”.

Reizi dienā pārbaudīt, vai visi zīmuļi uz priekšnieka galda ir asi, un pareizajā garumā, lai konkrētā veidā iegultu priekšnieka rokā. Ja kāds zīmulis izrādījās par īsu, to man atdeva atpakaļ.

 

Doties pie drēbnieka ar viņa mīļāko mūzikas albumu, un sameklēt audumu jakai, kurā tērpts bija mūziķis uz albuma vāka. Tā arī nekad neatradu..

 

Biju asistente kādai biznesa dāmai, kura atklāja, ka nopirkusi suni. Man bija jāzvana viņas vīram un steidzami jāsauc viņš šurp, uzrīkojot pārsteiguma ballīti sunim. Ziniet, ko? Ballīte sanāca fantastiska!

No tā brīža sapratu – nav jau būtiski, ko man lūdz darīt, ir būtiski, vai es pati piekrītu vai atsakos. Ja tas sakrīt ar manu morāli un vērtībām – kāpēc ne?

 

Vārds vietā. Ja vien lūgumi sakrīt ar morāles normām, tie pat var būt aizraujoši. Un pavisam noteikti rada lieliskus, neparastus stāstus, ar kuriem dalīties draugiem 🙂

 

Lai lieliski priekšnieki un aizraujošas atlikušās nedēļas darba dienas!