15 izdrukājami biroja virtuves lietošanas noteikumi

Papīrs ir jātaupa – tomēr ir gadījumi, kad viena papīra lapa aiztaupa miljoniem nervu šūnu visam kolektīvam. Biroja virtuves kārtības noteikumi ir viens no šiem gadījumiem.

Šeit atradīsi iedvesmu virtuves kārtības noteikumiem birojā. Ja noteikumus vēlies izdrukāt un likt pie biroja ledusskapja, durvīm vai sienas, PDF versiju atradīsi bloga beigās.

Biroja virtuves iekšējās kārtības noteikumi

Kārtībai jābūt! 🙂 Foto: Pexels.com

Ievērot un cienīt!

 1. Tava pārtika ir Tavs privātīpašums. Lūdzu, atzīmē to ar savu vārdu, ja gribi izvairīties no izsalkuma radītiem uzbrukumiem vai pārpratumiem 2 vienādu iepakojumu dēļ (kurā Tavam bija labāks derīguma termiņš).
 2. Nesabūvē par daudz. Ledusskapis ir mūsu kopējā dzīvojamā platība. Turi to ēdienu vai dzērienu, kam nevajag aukstumu, skapī vai savās atvilktnēs, atstājot vietu ledusskapī citiem.
 3. Nezodz citu privātīpašumus.
 4. Palīdzi izsalkušajiem kārumniekiem. Ja atnesi visiem našķus un gribi dalīties, uzraksti “Visiem!” 🙂
 5. Uz Tava privātīpašuma sāk augt jauni dzinumi zaļās un pelēkās krāsās? Ja vien tas nav garšvielu audzējamais podiņš, lūdzu, met to ārā – tagad 🙂
 6. Atvēri? Aizver!
 7. Netīrie trauki ir lava. Mums ir jāizvairās no tā, ka izlietnē nokļūst lava. Nomazgā savus netīros traukus uzreiz.
 8. Izlija? Savāc!
 9. Reizē ar zivju, zilā siera u.c. īpašas smaržas ēdieniem savām pusdienām, uz biroju ir jāatnes arī knaģu kaste jutīgu kolēģu deguniem. Pietiks arī ar Šveices kvalitātes gaisa attīrītāju (lūdzu, izvairies no pārāk “smaržīgiem” ēdieniem).
 10. Nevelc ārā par ātru. Ja kolēģa ēdiens silst mikroviļņu krāsnī, lūdzu, ļauj viņam to darīt. Pagaidi savu kārtu.
 11. Esi pārpilnības rags. Ja cukurtraukā beidzas cukurs, vai kafijas automātā nav kafijas, esi tas, kas to piepilda!
 12. Neesi atkritumu pārpilnības rags – ja redzi, ka atkritumu kastē jau slejas kaudze, neesi tas, kas to vēl papildina. Savāc un ieliec jaunu maisu.
 13. Trauki ir kā apmaldījušies bērni. Viņi paši nezina kas viņi ir un kur ir viņu mājas. Ja redzi kādu apmaldījušos trauku, lūdzu, aizved to atpakaļ uz viņa skapi vai atvilktni.
 14. Diētu un ēšanas paradumu ir simtiem. Miers ir viens. Gaļēdāji, vegāni, šokolādes mīļi – mēs katrs drīkstam ēst, kā gribam (Ja ļoti vēlies sākt šo diskusiju, sāc to ar pašceptu kēksu vai braunijiem). Izņēmums – Noteikums Nr.9.
 15. Ja redzi, ka iet uz beigām kāds no koplietojamiem resursiem, dod ziņu _____________________!

Biroja virtuves kārtības noteikumi izdrukājamā formātā šeit. Printējami Virtuves iekšējās kārtības noteikumi

Birojā beidzies papīrs? Ieskaties šī mēneša “Navigator” papīra akcijās!