13 neparasti veidi, kā izmantot papīra dvieļus

Papīra dvieļus var izmantot ne tikai roku slaucīšanā vai izlijušu šķidrumu uzslaucīšanā!

Šeit parādīsim 13 neparastus veidus, kā citādi izmantot papīra dvieļus darba vidē un arī ārpus darba.

13 neparasti veidi, kā izmantot papīra dvieļus

 1. Ieliec saldētavā. Ja arī Tev ir tas viens kolēģis, kuram gadās saskrambāt roku vai regulāri paklupt, sadauzot kāju, iedod viņam sasaldētu virtuves dvieļa gabalu, ko pielikt pie sāpošās vietas, tas daudz ātrāk noņems pampumu un sniegs atsvaidzinošu vēsumu, turklāt papīra dvieli varēs aptīt ap sasistiem pirkstiem.
 2. Ja vēlies atvēsināt automašīnā sasilušu dzērienu, ietin papīra dvielī, nedaudz samitrini un ieliec saldētavā, jau pēc 10 minūtēm būs jūtama atšķirība.
 3. Biroja virtuvē palicis daudz maizes un vēlies to uzglabāt saldētavā? Pieliec klāt virtuves dvieļa gabalu, kad maizi vēlēsies atkal lietot, virtuves dvielis uzsūks lieko mitrumu, tādējādi maize saglabāsies garšīga.
 4. Ja esi no veselīgā uztura cienītājiem, ietin dārzeņus pirms likšanas ledusskapī, lai salātu lapas nesabojātu blakus esošos burkāniņus.
 5. Pirmdienas rītā beigušies kafijas filtri? Liec lietā papīra dvieli, tas ļaus kafijai ievilkties un krūzīte paliks bez biezumiem.
 6. Tāpat papīra dvielis palīdzēs, kad cukurs ir sacietējis. Pirms dodies prom no biroja virtuves, ietin cukura gabalu papīra dvielī un jau nākošajā rītā tas būs uzsūcis lieko mitrumu un cukurs atkal būs patīkams lietošanai.
 7. Zupas buljonam pa virsu peld nepatīkamie tauku nosēdumi? Izmanto papīra dvieli kā filtru, ieliekot to caurdurī, tauki paliks uz papīra un buljons saglabās dzidrumu un patīkamo garšu.
 8. Vai arī Tev ir gadījies, ka sveķu gabaliņi tiek uz drēbēm un galda virsmām, kuras, šķiet, nevar iztīrīt? Uzklāj papīra dvieli un ar karstu gludekli varēsi izņemt nepatīkamos traipus.
 9. Ja birojā tuvojas lielā tīrīšanas diena – piesūcini virtuves dvieli ar tīrīšanas līdzekli un atstāj vietā, kurās citādi netiec klāt – ap virtuves krānu, kur sakrājušās nogulsnes vai pat palodzes stūros, kur vēdināšanas laikā iekļuvuši ielas putekļi. Kad tīrīšanas līdzeklis iedarbojies, noņem virtuves dvieli un viegli aizslauki netīrumus.
 10. Ar papīra dvieli tā izturīguma dēļ, vari iztīrīt arī rotējošas detaļas, tādas kā konservu attaisāmais, kurš bieži saglabā iepriekšējā ēdiena paliekas un pat šujmašīna pēc kārtējās eļļošanas.
 11. Ienes zaļumus biroja vidē, un izmanto papīra dvieli sēklu diedzēšanai pavasarī. Uzliec uz vienas papīra plāksnes sēklas, pārklāj ar otru, ik pa laikam samitrini un jau pēc dažām dienām redzēsi, kā sēklas dīgst un vari tās pārlikt augsnē.
 12. Izmanto kompostam. Jau izmantotos papīra dvieļus, ja vien nav lietoti ķīmiski tīrīšanas līdzekļi, vari izmantot komposta bagātināšanai, jo papīra caurlaidība palīdzēs skābeklim nokļūt iekšienē, tādējādi bagātinot augsni.  
 13. Virtuves dvieļi rotājumos – tiem var būt dažādi pielietojumi, ja vēlies izpausties radoši. Vari veidot sarežģītas papjē mašē tehnikā radītas skulptūras, vai arī izveidot krāsainus papīra ziedus, no kuriem var veidot virtenes, kā arī vari pārsteigt kolēģus ar origami tehnikā salocītiem virtuves dvieļu stūrīšiem ofisa virtuvē.

Ja baidies, ka visām šīm idejām ar vienu virtuves dvieļu iepakojumu nepietiks, ieskaties šeit, jo šomēnes papīra dvieļiem akcija.

Ieskaties citās izdevīgās un garšīgās akcijās šeit.