12 neparasti veidi, kā izmantot saspraudes

Ja Tev arī patīk izmantot jau esošās lietas jaunos, neierastos veidos – šis būs Tev!

Papīra saspraudes parasti katrā birojā ir neskaitāmi daudz.

Tu būsi patīkami pārsteigts, redzot, ka tieši tikpat daudz ir arī iespēju, kā saspraudes izmantot biroja ikdienas solī.

12 neparasti veidi, kā izmantot saspraudes

1 Salabo vaļīgu briļļu skrūvīti, izmantojot saspraudi kā mini skrūvgriezi. Ja kolēģi ir saprotoši un ar viņiem jūties kā mājās, dažās SOS situācijās ar saspraudi var saturēt kopā arī briļļu kājiņu. Līdzīgs princips var darboties, kad jāatskrūvē citas mazas skrūvītes – piemēram, telefonos, citās elektroierīcēs, mazos mehānismos.

2 Nervu šūnu glābējs – ja nekad nevari atrast līmlentes galu, turpmāk pēc līmlentes izmantošanas pielīmē galā papīra saspraudi. Tas aiztaupīs ĻOTI daudz laika un nervu 🙂

3 Kad darba atvilktnē vai somā stāvošā ķemmē vai matu sukā sakrājušies pārāk daudz matu – atloki papīra saspraudi un izmanto to, lai iztīrītu ķemmi no matiem.

4 Beidzot iespējams atrisināt mūžīgo jautājumu – kā iztīrīt tastatūru no putekļiem? Ap saspraudes aso galu aptin papīra dvieli, salveti vai mitro salveti (kurā ir ātri gaistošs, dezinficējošs līdzeklis) un brauc cauri taustiņiem! Protams, labāk to darīt, kad dators izslēgts.

5 Kā iztīrīt sāls un piparu trauciņu caurumus, kad tie ir aizsērējuši? Izmazgājot ilgi jāgaida, kamēr pa īstam nožūs, lai neaizķeptu no jauna. Kā jau uzminēji, to vienkāršāk var izdarīt ar papīra saspraudes galu (dienas beigās gan iesakām izmazgāt, šis ir ātrais risinājums). To pašu var darīt ar aerosolu uzgaļiem un citām, līdzīgām virsmām.

Dienas vidū pārplīsa kaklarota? Izmanto saspraudi, lai to saturētu kopā (protams, šo meistarojumu noslēpojot aiz matiem vai žaketes)

7 Ja ir jāpārvadā soma, kura ir tik pilna, ka rāvējslēdzēji taisās vaļā (somām, kuras taisa ciet ar 2 rāvējslēdzējiem) – saturi divus rāvējslēdzējus kopā ar papīra saspraudi, izverot to cauri abiem rāvējslēdzēju galiem.

8 Padari vēstuļu atvēršanas procesu vieglāku, izmantojot saspraudes aso galu kā vēstuļu nazīti.

9 Ja ofisa virtuvē glabājas iesāktas cepumu, čipsu pakas, noloki to malas ciet un saspraud ar saspraudi. Tagad ēdiens tajās paliks kraukšķīgs ilgāk. Šis triks der jebkurām paciņām vai plastmasas maisiem – arī tādiem, kuros glabājas pašas papīra saspraudes, lai neizbirst 🙂

10 Ja somiņai, portfelim vai pat biksēm pēkšņi noplīst rāvējslēdzējs, to uz brītiņu aizstāj, ieverot saspraudi.

11 Ir dienas, kad jāatrota piedurknes un jāstrādā. Nav patīkami, ja šīs piedurknes slīd atpakaļ un traucē. Saturi piedurknes, tieši tā – ar papīra saspraudi.

12 Tieši tikpat aizņemtās dienās, kad jāuzrota piedurknes, mājās var aizmirsties matu sprādze vai gumija, un mati lien priekšā sejai. Paņem saspraudi un atspraud matu šķipsnu tāpat, kā to darītu ar matu sprādzi.

———-

Lai noder!