12 neparasti veidi, kā izmantot metāla klipšus

Birojā glabājas lieli krājumi ar metāla klipšiem?

Izmanto tos lietderīgi – Tu, iespējams, pat nenojaut, cik ļoti metāla klipši var atvieglot biroja dzīvi.

Šeit būs vienkāršākie risinājumi, kā izmantot metāla klipšus neparastākā veidā biroja darbam, organizēšanai un sadzīvei.

Kā izmantot metāla klipšus birojā

Biroja darba videi

1 Vadu organizēšanai. Arī esi no tiem, kuri bieži apmaldās visos peles, telefona lādētāju, datora lādētāju, monitoru vados? Izmanto metāla klipšus, lai vadus sakārtotu pārskatāmāk. Piestiprini metāla klipšus pie plānu galdu malām un katram klipsim izver cauri vienu vadu, lai tie parocīgi glabātos blakus un nesavītos kopā. Ja tā ir ērtāk, katram klipsim vari pielīmēt arī līmlapiņas līpošo daļu un uzrakstīt virsū tai, kas par vadu klipsim iet cauri, lai ērtāk pēc tam orientēties.

2 Marķēšanai. Ja reģistra mape vai cita failu uzglabājamā mape palikusi bez etiķetes, ar marķieri uz gaiša metāla klipša uzraksti mapes saturu, un piestiprini mapes augšā, uzreiz ieraugāmā vietā.

3 Nelielu papīra priekšmetu (foto, darāmo darbu saraksts) turētājs. Paņem 2 mazus metāla klipšus, un piestiprini foto apakšējai malai tā, lai foto var nostādīt stāvus. To pašu vari darīt arī ar darbu sarakstu, ja to raksti ar roku uz mazas lapiņas, kura šādā veidā turas taisni.

4 Tastatūras atjaunošanai. Tastatūras izkritušās kājiņas nomaini ar metāla klipšu kātiņiem. Uzmanīgi saspied kātiņu pie klipša pamatnes uz vidu, kamēr kātiņa malas izmāk ārā no klipša. Ievieto tās tastatūras turētājā.

5 Rezerves atslēgu piekariņš. Ar marķieri uz gaiša metāla klipša uzraksti telpu vai apzīmējumu, kam ir atslēgas, un piestiprini tās klipsim. Noglabā atslēgas drošā vietā.

Biroja virtuvei

6 Sūkļa žāvētājs. Lai biroja virtuves sūklis labāk izžāvētos, piestiprini tā īsāko malu pie metāla klipša un noliec pie izlietnes. Tā tas nepieskarsies mitrajai biroja virtuves galda daļai, un izžūs ātrāk.

7 Atkritumu kastē bieži maiss nonāk no malām? Piestiprini ar metāla klipšiem un neuztraucies par to kolēģi, kam patīk sviest tukšas piena pakas miskastē no tāluma. Maiss noturēsies savā vietā.

8 Ja birojā glabājas ēdiens paciņās – piemēram, cukurs, kafija, beramā tēja – šos iepakojumus var ērti noslēgt, vienkārši aizrullējot atvērto galu ciet un saspraužot ar metāla klipsi. Vairs neizbirs un nepiesūksies ar mitrumu (kas īpaši svarīgi kafijai un tējai, lai tā saglabātu kvalitāti).

Biroja vannasistabas krājumiem

9 Zobu pastai. Izmanto palielu metāla klipsi, lai saspiestu zobu pastas tūbiņas galu, kad tā sāk tukšoties.  

10 Skuveklim. Uzliec metāla klipsi uz skuvekļa asā gala un droši noglabā atvilktnē, maciņā vai plauktā, kur skuveklis parasti glabājas.

Papildus veidi, kā izmantot metāla klipšus

11 Biroja ballītēm – galda kartīšu turētāji. Noņem netāla stīpiņu, nokrāso un liec klipša pamatnē galda kartītes.

12 Kaklasaitēm. Ja kreklā ar kaklasaiti jāuzturas ārā uz ilgāku laiciņu, lai kaklasaite pārāk nelidinātos apkārt, tās apakšējo daļu piestiprini ar pašu mazāko klipsi, pielāgotu kaklasaites krāsai.

Ceram, ka šie neparastie veidi, kā izmantot metāla klipšus, Tev noderēja. Lai produktīva darba diena!